Teenused

Saare Paadiküla pakub majutusele juurde mõnusaks äraolemiseks erinevaid lisavõimalusi. All leiad lühikese ülevaate teenustest mis Sinu mõnusat lühipuhkust veelgi meeldivamaks muudavad

Saunamaja

Saunatamise võimalus

Paadiküla saun koos terrassiga sobib hästi meeldejäävate saunapidude, suvepäevade ja koosviibimiste korraldamiseks.

Saunas on avar leiliruum kuni 8 inimesele, pesemisruum ja eesruum riiete vahetamiseks. Saun on puuküttega. Lisaks on saunaga ühel terrassil kümblustünn kuni 8 inimesele ja lounge, kus istekohti kuni 15 külalisele- üheskoos moodustavad need ruumid ainulaadse ja erilise peokoha.

Kuumast leiliruumist saab hüpata otse karastavasse tiiki, mis asub sauna ees ning peale saunatamist on hea nautida õhtut vastavalt ilmale kas sauna ees terrassil või jaheda ilma korral soojendusega lounge`is.

Võimalus grillida maja juures, terrassil on suur laud koos pingiga söögi nautimiseks.

Kümblustünn

Lõõgastumise võimalus

Kümblustünni saab nautida maksimaalselt kaheksa inimest. Kütmisaeg sõltub eelkõige aastaajast, kuid minimaalselt 1-2 tundi.

Kümblustünnide kodumaa on Jaapan, kus kümblemine on olnud sajanditepikkune traditsioon. Legendi järgi said jaapanlased idee ahvidelt, kes talvel kuumaveeallikas suplesid.

Kõige mõnusam ja nauditavam veetemperatuur kümblustünnis on 35-38 kraadi. Soovitatav ja mõistlik on asetada kütmise ajaks tünni peale kate, nõnda soojeneb vesi kiiremini. Aeg ajalt võib vett segada, et veetemperatuur paremini ühtlustuks.

Dušimaja

Pesemisvõimalus

Dušimaja koosneb pesuruumist ja riietusruumist. Seal saab külaline värskendada end nii sooja kui ka külma veega.

Majas on väga suur pesemisruum, mis mahutab ka suurema pere lapsed koos pesema. Dušimajal on ka eesruum kraanikausiga, kus saab hommikuti sooja veega hambaid pesta.

Külma veega kraanikauss on väljas sauna kõrval, kes külma vett ei karda, saab ka seal hommikuse värskuse näole kanda, samuti on võimalus end üleni karastada, seal on ka dušš külma veega.

Köögimaja

Söögitegemise võimalus

Paadiküla köögis on toidu valmistamiseks pliidiplaat, kuumaõhufritüür, mikrolaineahi, röster ja säilitamiseks külmkapp. Olemas on soe vesi. Kuuma joogi valmistamiseks on olemas kiirkeedu- ja kohvikann.

Köögis on ka eraldi einestamisruum, jaheda või vihmase ilmaga on võimalus soojas ruumis toitu nautida. Ka sinna saab suuremale seltskonnale pika laua katta.

Köök on varustatud ka peamiste vajalike köögitarvikutega.

Lounge

Puhkamise võimalus

Privaatne lounge saunakompleksis on suurepärane koht erinevate koosviibimiste ja sündmuste läbiviimiseks või sünnipäevade tähistamiseks.

Lounge`i saab katta pika laua suurele seltskonnale, kuid on ka võimalus veeta õhtu väiksema seltskonnaga kott-toolides jahedat jooki nautides.

Ruumis on ka silindikujuline külmik jookidele.

Mänguväljak

Mänguväljak

Lisaks kiikedele, patuudile ja ronimisseintele, saab väljakul mängida erinevaid seltskonnamänge ja teha põnevaid võistlusi. Üheks populaarsemaks võistluseks on taguridi haamriga naelte pakku löömine. See võistlus haarab alati kaasa nii lapsi kui ka eakamaid külalisi.

Suurema seltskonnaga saab mängida disc-golfi.

Väljakul on ka:

  • noolemäng
  • vibulaskmine
  • petang
  • ja palju teisi erinevaid seltskonna võistlusmänge